Купити Бізнес. Інвестиції. Куди вкласти кошти?

Купити Бізнес. Інвестиції. Куди вкласти кошти?

Якщо ви надумали вкласти накопичені кошти в інвестиції, ви можете сміливо розглядати ГОТОВИЙ БІЗНЕС! Так Ви почнете отримувати дохід відразу, заощадивши час і нерви.
Хороші варіанти не завжди є публічними. Власники такого бізнесу не хочуть, щоб новина про його продаж спровокувала хвилювання серед клієнтів і колективу компанії,так як це може знизити вартість підприємства.
Знайти інформацію про продаж готового бізнесу можна в бізнес-газетах і спеціальних онлайн-ресурсах. Також є посередники -агенства нерухомості,компанії-брокери, для яких продаж готового бізнесу є бізнесом.
Це не обов’язково повинен бути високотехнологічний проект, який розробляє штучний інтелект для колонізації Марса. Вам цілком може підійти ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС,або РОЗВЕДЕННЯ ТА ВИРОЩУВАННЯ РИБНОЇ ПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ з подальшою реалізацією.
Розведення риби-це ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС!
На заміських ділянках, цей вид увійшов у життя мешканців приміських поселень близько 10 років тому і досі є одним з найбільш перспективних напрямків в галузі вирощування риби в природних умовах. Сьогодні на прилавках міста чималою популярністю користується рибна продукція не тільки великих підприємств та водосховищ, а й невеликих фермерських господарств.
У середнього фермера прибуток може бути вище, ніж у великих господарств, адже йому немає необхідності утримувати великий штат співробітників. Рентабельність великих підприємств зазвичай складає 10-15%. Посадковий матеріал форелі коштує 100-150 гривень за 1 кг. На втрати треба закласти 10%. Вигідно купувати запліднену ікру. Посадковий матеріал коропа коштує 20-30 гривень за 1 кг, а маси рибок від 14 до 25-40 грамів.
Бюджет можна поповнити, якщо влаштовувати платну рибалку. Вона дає 5-6% обороту.

Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger