Можна гарантувати успішність практично будь-якого бізнесу при правильному виборі ніші для нього. У торговому бізнесі мова йде про комерційну нерухомість під магазин.

Комерційна нерухомість під магазин: оренда та її особливості
Потрібно враховувати масу нюансів перед вчиненням вибору. Спочатку можна орендувати приміщення під магазин на строк 1 – 3 місяці для того, щоб обчислити товарообіг, доцільність продажу обраного вами товару або послуг на цій території, загалом, остаточно з’ясувати чи підходить Вам орендована комерційна нерухомість. З спеціалізацією краще визначитися відразу і вже під неї підбирати місцевість для оренди комерційної нерухомості під магазин.

Ціни на оренду всюди залежать від місця локації – чим ближче до центру, тим істотніше ціна. Якщо це спальні райони, то все залежить від дальності розташування до основного скупченню жителів конкретної частини міста. Як і в усьому, у оренди нерухомості під магазин є ряд особливих факторів, які в майбутньому безпосередньо будуть впливати на успішність обраного Вами напрямку.

Дуже важлива вже згадана місцевість і так звана прохідність прилеглих до магазину територій. Найбільш вдалі місця за цим критерієм – це станції метро, головні вулиці міста, зупинки поруч із великими розв’язками транспорту. Окремим плюсом стане наявність місця для паркування.
Важливі й чисто зовнішні фактори: обробка приміщення зовні і всередині, місце для вітрини та реклами, наявність ліфта, якщо це багатоповерхове приміщення (ТЦ), наявність зручностей і комунікацій.

Перед тим, як Ви визначитеся з вибором приміщення під магазин, варто розглянути всі варіанти можливої оренди некомерційного нерухомості під магазин. Приміром, для оренди комерційної нерухомості в Києві дані критерії досить актуальні, оскільки конкуренція в цьому регіоні на найвищому рівні.
Існує три варіанти оренди:

Оренда повністю окремого будинку. Потрібно уточнити в цьому випадку умови оренди прилеглої площі. Це дозволить Вам упорядковувати територію відповідно до власних потреб.
Оренда приміщень, які прибудовані або ж вбудовані. В основному це переобладнана некомерційна нерухомість. У разі вибору цього виду оренди потрібно уточнити законність самого факту здачі в оренду приміщення.
Оренда в спеціалізованому торговому комплексі (ТЦ). Тут вже вирішені проблеми комунікації і «прохідності», а разом з ними і багато інших. Тут ставиться питання про конкурентоспроможність відносно інших точок на території ТЦ.