Івано-Франківщина є досить популярним туристичним напрямком,
особливо взимку, коли Буковель, Ворохта та Яремча відкривають свої засніжені обійми кожному мандрівникові Прикарпаттям.
Великою популярністю у гостей користуються Рогатин, Коломия та давній князівський Галич, який за кількістю музеїв є другим в Україні райцентром після Переяслава.
А над усім цим «царює» ошатний Івано-Франківськ (Станіславів 1662 р)
–обновлений та привабливий історичними цінностями різних епох.

На основі проведеного дослідження зазначається, що туризм має здатність впливати на економіку регіону, країни і світу. Проте кризові явища останніх років, російська агресія , та пандемія послабили динаміку туристичного ринку. В Україні туризм має стати джерелом поповнення державного та місцевих бюджетів, сферою реалізації ринкових механізмів, засобом повноцінного й доступного оздоровлення й відпочинку.
Підприємливі мешканці даного регіону уже розвивають цю сферу діяльності, так як вона є  досить прибутковою, якщо підійти до неї правильно.
У нас є дуже цікаві пропозиції для розвитку цієї ідеї.
Подорожі залишають найяскравіші та незабутні враження, тому туризм не втрачає актуальності й попиту. На сьогодні це одна з провідних областей у сфері бізнесу, яка приносить вигідний дохід. Щорічно кількість туристів зростає на сотні тисяч та навіть мільйонів.
Є кілька варіантів, як відкрити свій туристичний бізнес в Україні. Можна піти простим шляхом, купуючи готовий бізнес під ключ по франшизі.
Однак, відкрити власне турагенство в сучасних умовах нескладно.
Для цього немає потреби отримувати спеціальну ліцензію,
достатньо буде пройти процедуру реєстрації через державні служби,
пройти навчання на курсах, та багато подорожувати 🙂