Стати успішним підприємцем в Україні
– нелегка справа, але цілком досяжне. У будь-якому випадку, успіх приходить з досвідом, який будується як на досягненні успіху в бізнесі так і провалах. Головне не перекладати свої невдачі на законодавство, податки і відсутність початкового капіталу. Успіх приходить разом з силою волі, інноваційним підходом в бізнесі, забезпеченням якісного сервісу для клієнтів і прагненням зробити ваш продукт ще краще.
Ми наводимо ТОП-10 найперспективніші бізнес-ідеї в Україні для початку своєї справи в 2021 році
Бізнес-ідея № 1.
Чим більший водойма, тим більшим буде вилов. У гірських районах України можна розводити форель. В озерах найбільш поширене вирощування щуки коропа і товстолобика.В даний час можливо домовитись купити такий бізнес під розтермінування.
Бізнес ідея №2. Платна риболовля.
Так, для організації цієї справи доведеться нелегко попрацювати, проте, результат не змусить себе довго чекати. Крім плати за вхід на територію і можливість порибалити, можна отримувати прибуток з оренди спінінгів. Поруч можна відкрити кафе.
Бізнес-ідея №3
. Вирощування виноградних равликів, як вигідний бізнес
У багатьох країнах світу виноградні равлики, як делікатес, користуються надзвичайним попитом і їх вирощування є вкрай вигідною справою. Равлики також користуються підвищеним попитом в медицині, оскільки є відмінним сировиною для створення величезного списку лікарських препаратів, виготовляють засоби від кашлю ,ліки сприяють відновленню і поліпшенню обміну речовин, зміцнюють імунітет. Виявляється, що з м’яса равликів виробляються безліч омолоджуючих засобів і навіть стимулюють статеву активність. Так що равликове м’ясо – це своєрідна натуральна «Віагра», що надає позитивний вплив на чоловічу потенцію.
Бізнес-ідея № 4
Косметика, приготовлена з корисних складових, неймовірно популярна. Для того щоб навчитися її створювати, можна відвідати спеціальні майстер-класи.
Бізнес-ідея № 5
. Розведення страусів.
В Україні страусових ферм дуже мало, а от попит – величезний, тому рентабельність перевищує навіть 100%. Крім яєць і м’яса, фермер може заробляти гроші на екскурсіях на свою ферму
Бізнес-ідея №6
. Солодощі 3D.
Це абсолютна новинка сучасного світу. Хоча в Україні така бізнес-ідея ще не реалізовувалася, проте американські бізнесмени вже встигли заробити на ній чималі доходи. Особливість виробництва – 3D принтер, завдяки якому кожен клієнт може змоделювати тістечко або цукерку, які хоче придбати.
Бізнес-ідея №
7. Вирощування зелені.
На відміну від багатьох інших продуктів харчування, кріп, петрушку і деяку іншу зелень можна сушити і продавати в несезонний період.
Бізнес-ідея № 8
. Виготовлення лавашів.
Технік виготовлення цього продукту і рецептів існує дуже багато. Деякі не вимагають навіть наявності спеціальної пекарні і техніки, а можуть виконуватися в домашніх умовах. Реалізовувати їх можна в роздріб, відкривши власний магазин або оптом – в місцеві супермаркети, їдальні, магазини роздрібної торгівлі
Бізнес ідея №9
. Упаковка для ресторанної їжі
Популярність їжі на винос або послуг доставки їжі тільки буде продовжувати своє зростання. Ви можете побудувати невелике виробництво з виготовлення унікальної упаковки для різних страв. Продавати таку упаковку ви будете ресторанам, вуличним кафе або закладам швидкого харчування. Всі ці заклади зацікавлені в тому, щоб їх їжа була більш привабливою, зручною в користуванні.
Бізнес ідея №10
. Kлінінгова компанія
В останні роки багато великих компаній стали віддавати ті сфери діяльності, які безпосередньо не пов’язані з отриманням прибутку, на аутсорсинг. До цієї сфери відноситься і клінінг, а українсько мовою – прибирання. На ринку з’являються спеціалізовані компанії, які беруть на себе не тільки прибирання, але і комплексно обслуговують приміщення. Сама грошова ніша – це обслуговування корпоративного сегменту: торговельних центрів, офісних будівель, приміщень великих організацій і підприємств. Як правило, бізнес цей відкривається під готового клієнта, під потреби якого закуповується обладнання для прибирання і наймається штат. У клінінгового бізнесу є кілька переваг: низький поріг входу в бізнес, низька конкуренція, високий попит. Основні клієнти – юридичні особи, тому Ви можете розраховувати на довгострокові контракти, які забезпечать стабільність Вашому бізнесу. Рекомендується провести роботу з потенційними клієнтами до початку діяльності бізнесу, щоб з’ясувати ситуацію на ринку, підписати попередні контракти. Розмір капіталовкладень для старту – 10000 $ -25000 $ в залежності від розміру компанії та населеного пункту. Велика частина грошей піде на закупівлю обладнання і придбання автомобіля. Прибиральників слід наймати з розрахунку, що одна людина буде відповідати за прибирання 500 кв.м. приміщень, а менеджер контролюватиме 6000-8000 квадратних метрів.
Середній термін окупності клінінгової компанії – 12 місяців.