Будинок для життя, а не просто квадратні метри в «чотирьох стінах» — тренд на приватні будинки в місті! Приватний Будинок ! Принцип : «Мій Дім – Моя Фортеця»!

Пандемія Covid-19 та наступні карантинні обмеження сприяли активізації попиту на заміську нерухомість як у світі, так і в Україні. Бажання жити ближче до природи і мати власну ділянку біля будинку, підняло хвилю попиту. Інтерес до особняків , котеджів та таунхаусів виріс в рази.

Найперше потрібно визначити, що під час вибору житла в пріоритеті. Якщо важливіше, аби була можливість насолоджуватись чистим повітрям та тишею без міського шуму, – треба звернути увагу на будинок. Якщо ж для вас більше значення має можливість швидко дістатись до місця роботи та наявність достатньої кількості розважальних закладів, тоді доцільно придивитися до квартири у місті.

Але можливе поєднання : будинок в місті !
Сучасний споживач хоче жити в спокійному та красивому місці і готовий за це платити. Сірі монолітні висотні споруди провокують пригніченість, а приватні ! нестандартні і цікаві – піднімають настрій.

Очевидно, що при купівлі будинку ви отримуєте в користування і розпорядження набагато більший простір, ніж при купівлі квартири. У приватному будинку є можливість виділити кожному члену сім’ї свою кімнату, поставити у дворі альтанку, басейн, побудувати гараж для машини, розбити сад плодових дерев. Територія самого будинку і навколо нього дає більше можливостей реалізації бажаних дизайнів, планувань. Можна будувати мансарду, веранду, поратися на городі або вирощувати квіти. Простір для польоту фантазії і можливостей величезний, потрібно тільки захотіти.

Більше свободи для дизайну всього за вашим бажанням. Кращий рівень приватності. Більше простору

Чи варто дивуватися тому, що покупці завжди роблять вибір на користь архітектури? Вони хочуть приходити додому і бачити красивий будинок – тому варто зробити власний вибір !

Можливе впровадження інноваційних систем безпеки і екологічних технологій. При виборі ідеального житла ви зрозумієте, що для вас важлива ціла низка додаткових факторів.

Багато хто віддає перевагу зручності та гнучкості проживання в квартирі, в той час як інші вважають за краще тишу та спокій приватного будинку. Грунтуйтеся на своїх власних уявленнях про комфорт та вибирайте житло з розумом, не забуваючи перевірити благонадійність забудовника та законність будівництва.