Продаж земельної ділянки.Вишків.Високий Перевал.Карпати.
Продаж 20,000 $ - Земельна ділянка, комерційна нерухомість
2066 35 сот

Терміновий продаж земельної ділянки в Вишкові.
Кадастровий номер : 2622080301:01:002:0507

Вишків -одне із туристичних місць, розташованих на схилах Карпат. Чудові пейзажі, стрімкі гірські річки, красиві водоспади і неповторний карпатський колорит приваблює туристів на відпочинок в Вишкові. Вдале місце розташування – близькість до прилеглих гірськолижних курортів і прекрасні погодні умови – створюють всі умови для лікування і відпочинку у Вишкові.
У Вишкові туристи люблять відпочивати як зимою так і літом, адже мальовничі, наче з казки, водопади та річки, гірські схили ваблять мандрівників у будь-яку пору року. Привабливими є й погодні умови та кліматичні особливості Вишкова. Село Вишків є зручною відправною точкою для початку мандрівок на Вишківський Горган або озеро Синевир.
Вишків — гірськолижний центр на схилах Карпат на висоті 930 м над рівнем моря, поблизу мальовничого села Вишків. Основна гірськолижна траса досить широка і при неспішному катанні забезпечує довгий спуск.

Ви́шківський перева́л — один з перевалів в Українських Карпатах. Розташований у південно-західній частині Ґорґанів, на вододілі річок Свічі та її притоки Мизунки. Висота над рівнем моря — 931 м. Розташований між селами Мислівкою і Вишковом,
То́рунський перева́л — один з перевалів в Українських Карпатах. Розташований між Верховинським вододільним хребтом і Ґорґанами. Висота перевалу — 930,6 м. над р. м.. Розташований між долиною верхів’їв Мизунки та верхів’ями Ріки, між селами Вишків і Торунь, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Купляйте майбутнє тепер!
Ціна приваблива. Торг можливий!

Відео про нерухомість
Property Attachments

Схожа нерухомість

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.