Продаж комерційної земельної ділянки.АЗС
ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ !, Продаж 135,000 € - Земельна ділянка, комерційна нерухомість
2083 90,41 сот

Продаж земельної ділянки площею 90,41 соток з призначенням для АЗС на окружній об’їздній дорозі Івано-Франківська по трасі Н-10 Львів – Івано-Франківськ – Чернівці.

Призначення “Для будівництва АЗС” записано у державному акті на приватну власність на землю і земельному кадастрі. Генплан з розміщеною на ділянці АЗС з навісом, магазином, рестораном, сервісом, допоміжними спорудами, заправними колонками, підземними резервуарами нафтопродуктів, заїздом-виїздом з автотраси Н-10, стоянкою легкових автомобілів, паркінгом TIR, затверджено архітектурою області. Водночас архітектурний статус призначення “для будівництва АЗС” і склад споруд у затвердженому архітектурою генплані дозволяють використовувати ділянку під любий інший торгівельний, сервісний, громадський або промисловий об’єкт.

Траса Н-10 Львів-Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці, яка проходить по Івано-Франківській окружній об’їзній дорозі і на якій знаходиться земельна ділянка входить до складу офіційного транс’європейського автомобільного маршруту ЄС для транзитного проїзду через Західну Україну між кордонами Польщі і Румунії. Одночасно траса є однією з основних магістралей Західної України, що зв’язує всі обласні центри і населені пункти регіону. З урахуванням цього біля ділянки проходить цілорічний, цілодобовий високо інтенсивний рух всіх видів автотранспорту в напрямку кордонів з Польщею, Румунією, Молдовою, обласних центрів і населених пунктів Прикарпаття, Буковини і Закарпаття, гірськолижних і туристичних курортів Яремче, Буковель, Ворохта, Рахів.

Земельна ділянка знаходиться безпосередньо поруч з автотрасою Н-10, лежить вздовж і паралельно дорозі, має правильну прямокутну форму, повністю рівний рельєф, придатні для будь-якого капітального будівництва грунти, вільна від споруд і зелених насаджень, з‘єднана з автотрасою вже побудованим і внесеним архітектурою до генплану заїздом-виїздом, мережі для підключень прокладені поруч, природно-кліматичні умови в місці розташування ділянки відповідають всім вимогам для використання сонячної енергії.

В наявності затверджений архітектурою генплан забудови, технічна документація на вже проведені геологічні і топографо-геодезичні вишукування, погоджений проект реконструкції меліоративної системи по периметру ділянки, ескізний проект АЗС в трьох форматах об’єкту. Виконано зрізку дерев і кущів вздовж автотраси по всій довжині ділянки, спланована площадка заїзду-виїзду, встановлено огорожу.

Поверховість

Земельна ділянка під АЗС

90.41 сот
135,000 € ціна за об'єкт продажу

комерційна земельна ділянка з документальним цільовим призначенням для будівництва комплексу АЗС з паркінгом TIR

Схожа нерухомість

Compare Properties

Compare
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.