ПРО КОМПАНІЮ

Агенство нерухомості “ALEXDIM” пропонує широкий вибір  послуг: купівля, продаж, оренда нерухомості, обмін,  безкоштовні консультації,супровід в  Україні, та за її межами.

“ALEXDIM” – компанія, що динамічно розвивається. Завдяки  високим моральним принципам і відповідальності, творчій  команді, ми працюємо для Вас!

Ми тісно співпрацюємо з європейським ринком  нерухомості,  що дає збільшити  можливості наших клієнтів. Ми гарантуємо  оперативний та професійний підбір і оформлення оптимального варіанту нерухомості, беручи на себе весь спектр робіт, цінуючи Ваш час і враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта.

 

ЩО МИ РОБИМО

Інформаційні послуги в напрямі продаж та оренда, в т.ч. обмін, купівля житлової нерухомості – квартири, особняки, житлові будинки, котеджі – первинний і вторинний ринки, житлових багатоповерхових будинків, житлових приватних будинків, котеджів,як по Україні,так і за кордоном – в Європі. Малі та великі інвестиційні проекти. Експертна оцінка. Супровід при оформленні договору купівлі-продажу т.ін. Для покупців в нас є варіанти на любий смак та ціновий діапазон.  Велика база нерухомості .

 Ми – “ALEXDIM” – працюємо для Вас! Прозоро ! Чесно ! Без прихованих комісій !