Мода на подорожі та туризм у наш час дуже стрімко набирає обертів. Особливо    популярна курортна нерухомість Західної України, беручи до уваги Яремча та Буковель, і  багато людей уже цим користають. Даний сектор виходить поступово на свій рівень, стає  все більш популярним для туристів з цілого світу.

Підприємливі мешканці даних регіонів розвивають цю сферу діяльності, так як вона є  досить прибутковою, якщо підійти до неї правильно. Все більше з’являється житла  курортного типу , так як на противагу готелям відрізняється меншою ціною.

Як виглядає курортна нерухомість? Це свого роду будинок, чи квартира, що здаються подобово. В “гарячий” сезон вартість такого приміщення в рази більша, ніж припустимо , ви захочете знімати  на більш довготривалий термін – кілька місяців чи років. Свою високу ціну цілком можна мотивувати великим попитом туристів , особливо в сезон.

Власники такої нерухомості вже давно освоїли методи управління, використовуючи при цьому як інтернет так свої власні сайти. На яких легко знайти і зареєстувати і навіть оплатити даний вид послуг банківською карткою. Для власників такої нерухомості сезон є найбільш прибутковим, хоча він є не досить і довгим., тому заздалегідь необхідно подбати про те , що отримати повну віддача від нерухомості. Використовувати попереднє бронювання номерів бажано на різних мовах: англійській, німецькій , російській, враховуючи зміну вартості номерів згідно сезону.

Якщо ви вирішили придбати курортну нерухомість, то повинні подбати про такі моменти :

1.Місце знаходження об’єкта, це основне. Зрозуміло, що чим краще , чи ближче розміщення в курортній зоні, тим рентабельнішим буде житло. Так як туристу під час відпочинку буде зручно і комфортно проводити свій час, а не доїздити до зони відпочинку на транспорті, що  в свою чергу зменшує інтерес і відповідно ціну.

2.Оплата комунальних послуг. Потрібно розуміти, що комунальні послуги ви повинні будете враховувати у вартість зданого житла, без відома відпочиваючих. Потрібно вибирати і застосовувати таку техніку, яка зведе до мінімуму оплату за електроенергію. Так як в літній сезон обов’язково є використання кондиціонерів, а зимою потужних систем опалення, які споживають багато енергії , що призведе до витрат.

3.Сама інфраструктура місця. Великим плюсом буде , коли поруч є магазини, кафе, ресторани, місця розваг – це збільшує привабливість житла.

4.Хороший ремонт. Все повинно бути красиво, щоб справити певне враження на туриста і повернути його знову, хоча б отримати рекомендації для інших туристів.

5.Обладнання і техніку не обов’язкого купляти дорогими. Так як вони і так зношуються, а для мешканців головне те, що вони є в наявності.

Дотримуючись цих рекомендацій , ви зможете дещо зекономити на експлуатації самого житла і заполучити прибуток. Хоча ця галузь вимагає постійного сервісу і в обслуговуванні. Подорожуючі хочуть , щоб їх і зустріли, і поводили і розказали про місця цікаві для відвідування, тому варто рекомендувати та співпрацювати з агенціями , які надають такі послуги. В подальшому свою роботу треба побудувати так, щоб житло не простоювало до наступного сезону.