На таку думку ми зазвичай мрійливо зітхаємо: «Ах! Як було б добре! ».
На переїзд до передмістя зважується далеко не кожен, вважаючи, що місто більш комфортне для життя і тут легше реалізувати себе.
І все ж заміське життя залишається в наших мріях, і з плином часу, особливо з появою в сім’ї дітей, питання вибору між містом і передмістям стає більш актуальним. Так чому ж у передмісті жити краще?
Подвір’я будинків в передмісті потопають в «рослинності», навесні повітря п’янить ароматами квітучих дерев, влітку дерева дарують прохолоду в спекотні дні, а восени наливаються стиглими фруктами й яскравими фарбами листопада. Крім того, у передмісті завжди є поблизу ліс, де можна дихати ароматами хвої з користю для здоров’я, та й до чистих водойм подекуди значно ближче.
У передмістях немає такого скупчення машин, як у великому місті, тут рідко трапляються затори, а в повітрі немає смогу вихлопних газів. Заміське повітря чисте через велику кількості зелені, а ще тому що поблизу більшості передмість столиці відсутні великі промислові підприємства, завдяки чому екологічна ситуація тут вельми сприятлива.
У кам’яних джунглях столиці іноді просто ніде здійснити повноцінну пробіжку, а щоб поплавати в басейні часто потрібно їхати на інший кінець міста в задушливому транспорті. Передмістя великого міста більше схильне до людей, які дотримуються здорового способу життя. Тут можна прокласти власну «стежку здоров’я» далеко від шуму і пилу міста.
Часто рішення про переїзд у будинок у передмісті приймається саме за появи в сім’ї дитини: батьки хочуть, щоб їхній син або донька росли в більш сприятливому екологічною середовищі і мали необмежений простір для ігор і пізнання світу.
У передмісті, звичайно, теж є супермаркети з усім звичним набором продуктів. Але є тут і безліч дрібних приватних господарств, де без зусиль можна купувати свіжі овочі щойно з городу, фрукти і ягоди, молоко, сир, масло, м’ясо та багато іншого. Крім того, є сама природа – в лісі жителі передмість можуть збирати гриби, суницю, лісову малину і ожину, а ще можна засушити квіти липи на зиму і навіть зварити варення з кульбаб.
Ліс, поле, озеро, річка – за містом все в крокової доступності, не потрібно далеко їхати. Поспали у вихідний день трохи довше, зібрали корзинку смаколиків і вирушили із сім’єю прогулянковим кроком у своє улюблене місце для пікніка – що може бути легше та приємніше
Фактично з одного пункту міста в інший можна дістатися пішки – це і прогулянка, і корисне для здоров’я фізичне навантаження.
У більшості випадків, переїжджаючи жити в передмістя, люди продовжують працювати в столиці. Повертаючись додому після напруженого робочого дня, вони розслабляються від самого перебування за містом – адже далеко від галасливого Києва так тихо і спокійно, ніхто нікуди не поспішає, чути дитячий сміх і спів птахів. Таким чином, квартира в передмісті стає тим справжнім домом, куди завжди хочеться повертати.
Так склалося, що заміська нерухомість дешевше за нерухомість у місті. Сьогодні передмістя активно забудовується, новобудови за якістю, комфортабельністю та дизайном анітрохи не поступаються столичним, а коштують дешевше. Тому, якщо Ви ще не визначилися у питанні «місто або ж передмістя», досить думати – обирайте передмістя. Тут жити краще.
[:]