[:ua][row]
[column md=”6″]
[section_title heading=”h2″ style=”2″ text_align=”center”]Про компанію[/section_title]

 

 

Агентство нерухомості “ALEXDIM” пропонує вибір послуг: купівля, продаж, оренда нерухомості, обмін, безкоштовні консультації,супровід в  Україні, та за  її межами.
Ми тісно співпрацюємо з європейським ринком  нерухомості, що дає збільшити  можливості наших клієнтів. Ми гарантуємо оперативний та професійний підбір і оформлення оптимального варіанту нерухомості, беручи на себе весь спектр робіт, цінуючи Ваш час і враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта.

[/column]
[column md=”6″]
[section_title heading=”h2″ style=”2″ text_align=”center”]Що ми робимо[/section_title]
Інформаційні послуги в напрямі продаж та оренда, в т.ч. подобово, обмін, купівля комерційної та житлової нерухомості -комерційні приміщення, квартири, особняки, житлові будинки, котеджі – первинний і вторинний ринки, житлових багатоповерхових будинків, житлових приватних будинків, котеджів,як по Україні,так і за кордоном – в Європі. Малі та великі інвестиційні проекти. Експертна оцінка. Супровід при оформленні договору купівлі-продажу, оформленні кредиту т.ін. Для покупців в нас є варіанти на любий смак та ціновий діапазон.  Велика база нерухомості .

Ми -“ALEXDIM” -працюємо для Вас! Прозоро ! Чесно ! Без скритих комісій !

[/column]
[/row][:ru][row]
[column md=”6″]
[section_title heading=”h2″ style=”2″ text_align=”center”]О компании[/section_title]
Агентство недвижимости “ALEXDIM” предлагает широкий выбор услуг: покупка, продажа, аренда недвижимости, обмен, бесплатные консультации, юридическое сопровождение в Украине, и за ее пределами. “ALEXDIM” – мы работаем для Вас!

Мы тесно сотрудничаем с европейским рынком недвижимости, дает увеличить возможности наших клиентов. Мы гарантируем оперативный и профессиональный подбор и оформление оптимального варианта недвижимости, принимая на себя весь спектр работ, ценя Ваше время и учитывая индивидуальные потребности каждого клиента.

[/column]
[column md=”6″]
[section_title heading=”h2″ style=”2″ text_align=”center”]Что мы делаем[/section_title]
Информационные услуги в направлении продажа и аренда, в т.ч. посуточно, обмен, покупка жилой недвижимости – квартиры, особняки, жилые дома, коттеджи – первичный и вторичный рынки, жилых многоэтажных домов, жилых частных домов, коттеджей, как по Украине, так и за рубежом – в Европе. Малые и большие инвестиционные проекты. Экспертная оценка. Сопровождение при оформлении договора купли-продажи, оформлении кредита т.д. Для покупателей у нас есть варианты на любой вкус и ценовой диапазон. Большая база недвижимости.

Мы – “ALEXDIM” – Работаем для Вас! Прозрачно ! Честно ! Без скрытых комиссий !

[/column]
[/row][:]