В яких країнах не варто купувати нерухомість.

[:ua]

Більшість бізнесменів останнім часом все більше віддають перевагу купівлі нерухомості за кордоном, а отже є тенденція що цей ринок є більш успішнішим.

Так як є можливість і відпочивати , а в сезон здавати нерухомість в оренду, що зі свого боку є вигідно та прибутково. Та для того щоб це дійсно було результативно , потрібно правильно обрати країну , куди вкласти свої заощадження. А саме, зважити всі за і проти стосовно вдалого вибору. Тож у цій статті ми розповімо, в яких країнах не варто купувати нерухомість.

Для європейців та американців , під час вибору та організації відпочинку, характерною та основною є ціна. Тому в такому випадку треба правильно підійти до організації відпочинку, при чому це можна зробити самостійно , чи довірити агенції.
Якщо організовувати поїздку в Європу, що потягне авіапереліт , оренду приміщення, то це буде значно дешевше, ніж купляти готовий тур. І звичайно більшість так і робить. Але інколи у туроператорів теж є цікаві пропозиції , особливо у гарячі сезони, коли залишаються вільні місця у готельних комплексах, тож варто теж бути розважним в даному випадку.
При поїздці у екзотичну країну легко спостерігати ситуацію,де ціна проживання в пятизірковому готелі рухається в межах 20-40 доларів на добу. Так що бізнес в такому секторі малоприбутковий.

Коли купляти курортну нерухомість, то при виборі країни необхідно звертати свою увагу на визначальні ознаки , щодо такого виду нерухомості :

1.Розміщення  пляжу, атракціонів , готелів, наприклад , як в Єгипті, так як відпочиваючі не можуть користуватися цими приналежностями без попередньої оплати. Тому платити за оренду для туриста просто невигідно, краще в такому випадку брати готель.
2. Важливим спектром є наявність в районах великих управляючих компаній, бо за придбаним житлом у момент вашої відсутності хтось повинен доглядати, підтримувати чистоту, порядок, а також підшуковувати орендарів, що є дуже важливим. Готелі , які мають постійну власну клієнтуру, свою рекламну базу, просто не хочуть мати лишніх конкурентів. Тому , якщо на ринку немає доступу великим готельним операторам, які здебільшого формують великий масовий потік туристів і завантаження сезону,що в свою чергу несе значні прибутки регіону,то не варто робити ставку на таку місцевість.
3.Аеропорти -теж вагомий пріоритет для регіону. Адже, більша частина туристів ретельно звертає увагу на вартість квитків. Наприклад, в Росії найдорожчі квитки на авіапереліт . Якщо вартість квитка буде 35-50 євро , то відпочити на морі є можливість і в вихідні дні.
От турецький курорт Бодрум , на місцевих авіалініях приймає всі рейси європейських компаній, переліт в яких може коштувати 20-50 євро. Тут зняти житло для всієї родини удвічі дешевше, ніж купляти тур в туристичній агенції. Європейці завжди самостійно шукають собі житло.
4.Також слід приділити увагу , хто є основним туристом на ринку послуг . Так як більшу частину туристів , що організовують свій відпочинок самостійно є європейці, канадці та американці. Для прикладу , у Великобританії складно придбати тур в Іспанію чи Францію, так як такі тури не користуються популярністю і відпочиваючі самі організовують собі поїздку.
5.Як розділяється ринок оренди житла на обраному секторі житла.  У Єгипті в оренду здається лише 50 квартир, придбавши тут житло ви тільки поповните кількість вільних квартир. А на острові Тенеріфе кількість об’єктів, що здаються становить від півтора до двох тисяч.

[:]
Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger