• Page1
  • 0 (1)
  • 0a
  • 1a

Property ID : 10133

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ ! 39 000 € - business project, Будинок, готельно-ресторанний комплекс, Дача, ЕЛІТНА НЕРУХОМІСТЬ, Квартира, комерційна нерухомість, напівособняк, Особняк
40 м. кв.1 Кімната2 Санвузли Копіювати сторінку


Придбання квартири або будинку за кордоном в ЄС може бути хорошою довгостроковою інвестицією.
Пропонуємо сонячну і гостинну Іспанію.
В Іспанії великий надлишок нерухомості, У них був будівельний бум, вони налаштували багато об’єктів, потім прийшла криза, і попит впав. В країні конкістадорів односпальну квартиру можна купити і за 25 тис. євро. Але,це може бути «убите» житло, яке потребує ремонту Поради професіонала допоможуть і з точки зору оцінки реальних витрат на проведення операції.
Досі все ще зберігаються шанси обзавестися доступною іспанської нерухомістю. Так, поблизу Торрев’єхе за 300 м від пляжу можна купити невелику студію за 23 000 євро. І такими пропозиціями ринок нерухомості Іспанії просто рясніє. І вибирати є з чого.В Іспанії багато об’єктів, що знаходяться у власності банків. Таке житло продається зі знижками, ціни найчастіше складають менше 30 тис. євро. Просторі квартири, які не вилучалися за борги і які знаходяться недалеко від моря, як правило, коштують дорожче 40 тис. Наприклад, за 41,9 тис. євро в Торревьесі можна купити апартаменти площею 63 м² з двома спальнями і терасою. У урбанізації Оріуела продається бунгало площею 60 м² з двома спальнями за 42,7 тис. євро.
Мета придбання.
Перша — отримання права на проживання.
Якщо українець має намір отримати громадянство однієї з європейських країн, то найкращий спосіб зробити це — купити нерухомість в одній з держав Євросоюзу.
У деяких країнах ЄС для отримання права на проживання потрібно купити нерухомість на певну суму.
Наприклад, іспанське громадянство буде коштувати мінімум 500 тис євро..
.Друга — вкладення грошей для їх збереження та отримання прибутку від продажу.
В Іспанії можна підібрати житлову нерухомість за ціною вартості житла у Києві. Купивши таку нерухомість, можна не турбуватися про різке падіння цін на неї і зберегти свої заощадження від знецінення.
Як і на українському ринку житла,в Іспанії можна інвестувати і в готові будинки, і в будинки, що зводяться, отримавши після здачі об’єкта дохід в межах 25%.
Третя — створення пасивного джерела доходу.
Здаючи квартиру в оренду в Іспанії, особливо курортних районах,і живучи в Україні, можна забезпечити себе нормальними доходами для життя. Це також може прискорити процес отримання іноземного паспорта: здаючи нерухомість-українець буде платити податки.
Четверта — місце для відпочинку.
Цей варіант можна поєднати і з створенням постійного джерела доходу, і з отриманням дозволу на проживання з подальшим переїздом. У таких випадках намагаються вибрати країну, де є відомі курорти і гарна погода,це — Іспанія.
Загалом потрібно орієнтуватися на бюджет 30-50 тис дол, якщо мова йде не про популярні райони в Іспанії.Там ціна на нерухомість в хорошому стані буде доходити до кількох сотень тисяч євро.

На карті

Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger