Нежитловий сектор на ринку нерухомості. В чому вигода?

[:ua]

Квадратні метри нежитлового сектору, офісів та торгових приміщень значно більше оцінюються на ринку нерухомості.

І часто дуже поширеною є процедура переведення нежитлового сектору у житловий. Так як є досить вигідно

придбати житло в житловому вигляді на першому поверсі  під офіс і перевести його в нежитловий – змінити житлове призначення , з метою запуску там офісу, салону краси, нотаріальної кантори чи ін. Для власника це є вигідний варіант, оскільки істотно збільшується вартість самого житла, і можливість здачі його в оренду  чи  продажу подвоює статки.

Однак, потрібно дотримуватись ще ряду порад, щоб вигідно інвестувати свої кошти  з найменшим ризиком втрати.  Купуючи  комерційну нерухомість потрібно пам’ятати , що вона повинна бути приваблива для орендаря та для покупця( якщо ви плануєте заробити  на продажу).

Місцевість, де буде знаходитись об’єкт повинна бути досить розвинена, оскільки покупка не буде вдалою, якщо до неї не можливо добратись чи на місці досить погано розвинена інфраструктура. Не буде користуватися популярністю офіс, який знаходиться на окраїні міста. Єдиним вийнятком, може бути вигідним таке  інвестування, коли район ще не добудований, і через 2-3 роки район аж закипить новими мешканцями. Якщо в забудівельника хороша репутація , то добре купляти нерухомість, оскільки до моменту закінчення будівництва ціна на придбане майно зросте суттєво. Варто також слідкувати за аукціонами державних структур, які розпродують комерційну нерухомість, оскільки там реально ціна відрізняється від ринкової, якщо, звичайно, фортуна буде на вашій стороні.

Чим вигідна комерційна нерухомість з огляду фінансової сторони? По перше, орендарі – це в основному комерційні керівники, які оплачують через продажу своїх послуг, отже гроші і фінансова стабільність для них більше характерна, порівнюючи з прямими зйомщиками квартири. По друге, орендар завжди буде слідкувати за охайністю , та привабливим для клієнта виглядом об’єкта, так як це в його інтересах .По третє, така нерухомість приносить приблизно в два рази більше доходу по орендній оплаті , ніж звичайна житлова. Варто зазначити, що термін оренди таких приміщень, при укладенні договору визначається довшим, що відбиває потребу в частій зміні орендаря. Також  ремонт, страховку, податки бере на себе орендар .Так, що перспектива відзначається в рази більшою. Однак, потрібно бути досить обачним і обізнаним на конкретному ринку та ситуації на ньому.

[:]
Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger