Хто найчастіше купляє курортну нерухомість?

[:ua]

Пров73741-1024x699одячи дослідження даного сектору в світі, експерти прийшли до висновку, що найчастіше купляють курортну нерухомість сім’ї з дітьми. Така частина покупців займає більше третини від загального числа. В придбанні такого житла вони відчувають більше комфорту, так як є можливість відправляти своїх дітей на ціле літо на відпочинок.

На другому місці – пари без дітей, які здебільшого вибирають вид на море та романтичні об’єкти. Третє місце почесно займають дідусі та бабусі зі своїми онуками. Після в рейтингу розміщуються одинаки, які здебільшого шукають місця усамотнення від всіх і вся. А от число відпочиваючих в компаніях виявилось набагато менше. В нашому регіоні ситуація дещо відрізняється від світових досліджень, оскільки основна частина покупців нерухомості це емігранти.

Також виявилось, що під час покупки нерухомості курортного типу покупці в першу чергу звертають увагу на вид, оздоблення інтер’єру та можливість здачі свого житла в оренду. Також важливе місце займає прибудинкова територія, так як більшість покупців бажають мати тенісний корт, фітнес-центр, майданчик для боулінгу, міні-майданчик для гольфу. І головним звичайно при виборі є максимальний рівень сервісу обраного  району, інфраструктура та наповнення об’єктів курортного району.

В Україні є попит на курортну нерухомість , причому наші громадяни здебільшого віддають свою перевагу якісним та не дуже дорогим апартаментам. Але через те, що ціни на привабливі об’єкти виросли до світових, більшість вибирають, як альтернативу, житло за межами країни, тому що, якщо порівняти якість і сервіс, то різниця досить суттєва. Хто найчастіше купляє курортну нерухомість[:]

Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger