Про нас


[:ua][row]
[column md=»6″]
[section_title heading=»h2″ style=»2″ text_align=»center»]Про компанію[/section_title]

images (7)

 

Агенство нерухомості «ALEXDIM» пропонує широкий вибір послуг: купівля, продаж, оренда нерухомості, обмін, безкоштовні консультації, юридичний супровід в  Україні, та за  її межами.
«ALEXDIM» — компанія, що динамічно розвивається. Завдяки високим моральним принципам і відповідальності, творчій команді, ми працюємо для Вас!

Ми тісно співпрацюємо з європейським ринком  нерухомості, що дає збільшити  можливості наших клієнтів. Ми гарантуємо оперативний та професійний підбір і оформлення оптимального варіанту нерухомості, беручи на себе весь спектр робіт, цінуючи Ваш час і враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта.

[/column]
[column md=»6″]
[section_title heading=»h2″ style=»2″ text_align=»center»]Що ми робимо[/section_title]
Інформаційні послуги в напрямі продаж та оренда, в т.ч. подобово, обмін, купівля житлової нерухомості — квартири, особняки, житлові будинки, котеджі — первинний і вторинний ринки, житлових багатоповерхових будинків, житлових приватних будинків, котеджів,як по Україні,так і за кордоном — в Європі. Малі та великі інвестиційні проекти. Експертна оцінка. Супровід при оформленні договору купівлі-продажу, оформленні кредиту т.ін. Для покупців в нас є варіанти на любий смак та ціновий діапазон.  Велика база нерухомості .

Ми -«ALEXDIM» -працюємо для Вас! Прозоро ! Чесно ! Без скритих комісій !

c2e524a27ab68525c1395a7fa7c8bede

[/column]
[/row][:ru][row]
[column md=»6″]
[section_title heading=»h2″ style=»2″ text_align=»center»]О компании[/section_title]
Агентство недвижимости «ALEXDIM» предлагает широкий выбор услуг: покупка, продажа, аренда недвижимости, обмен, бесплатные консультации, юридическое сопровождение в Украине, и за ее пределами. «ALEXDIM» — мы работаем для Вас!

Мы тесно сотрудничаем с европейским рынком недвижимости, дает увеличить возможности наших клиентов. Мы гарантируем оперативный и профессиональный подбор и оформление оптимального варианта недвижимости, принимая на себя весь спектр работ, ценя Ваше время и учитывая индивидуальные потребности каждого клиента.

[/column]
[column md=»6″]
[section_title heading=»h2″ style=»2″ text_align=»center»]Что мы делаем[/section_title]
Информационные услуги в направлении продажа и аренда, в т.ч. посуточно, обмен, покупка жилой недвижимости — квартиры, особняки, жилые дома, коттеджи — первичный и вторичный рынки, жилых многоэтажных домов, жилых частных домов, коттеджей, как по Украине, так и за рубежом — в Европе. Малые и большие инвестиционные проекты. Экспертная оценка. Сопровождение при оформлении договора купли-продажи, оформлении кредита т.д. Для покупателей у нас есть варианты на любой вкус и ценовой диапазон. Большая база недвижимости.

Мы — «ALEXDIM» — Работаем для Вас! Прозрачно ! Честно ! Без скрытых комиссий !

[/column]
[/row][:]

Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google
  • LinkedIn
  • Blogger